Barış Kömürcüoglu Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barış Kömürcüoglu Fan Club

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlkılpkerGiriş yap

Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki.

2 posters
YazarMesaj
Crazy
Administrators
Administrators
Crazy

neden barış : barışcı
Ruh hali : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. Keyifl10
takım : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. 38142557ld3

Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. Empty
MesajKonu: Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki.   Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. EmptyPtsi Nis. 14, 2008 1:18 am

Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. 1175598387412Popstar Türkiye'nin ilk yarışmasında farklı yorumuyla dikkatleri üzerine çeken Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki yerini aldı.

14 şarkıdan oluşan ve 11'inin sözü ve müziği kendisine ait olan 'İz' adlı albüm ile Barış Kömürcüoğlu'nun hedefi tıpkı albümünün adında olduğu gibi müzik dünyasında iz bırakmak.

Müzik dünyasının önemli isimlerinden Erdem Sökmen, Cenk Eroğlu, Mustafa Cebeci albüme imza atan isimler arasında yer alırken, Barış Kömürcüoğlu, ilk albümünün prodüktörlüğünü de üstleniyor.

Her biri kendi alanında uzman olan isimler ile çalışan Barış Kömürcüoğlu bu albümün geniş kitlelere ulaşacağına inanırken, müzik sektöründe bir çok stara sanat yönetmenliği ve stil danışmanlığı yapan Neslihan Yargıcı ile çalışıyor.

Çocukluğundan beri çok sevdiği ve yarışmada seslendirmesinin ardından yeni neslin de tanımış olduğu 'Sessiz Gemi' isimli şarkı Barış Kömürcüoğlu'nun yorumuyla bir kez daha hayat buluyor.
https://baris-komurcuoglu.yetkin-forum.com
leyli
Yeni Üye
Yeni Üye

neden barış : cunki mukemmel ses,goruntu insanlik var onda
Ruh hali : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. Iyi11
takım : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. 52636262xd8

MesajKonu: Geri: Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki.   Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. EmptyPtsi Haz. 27, 2011 11:51 pm

baris komurcuoglu cok guzel mukemmel bi ses goruntu insanlik...
leyli
Yeni Üye
Yeni Üye

neden barış : cunki mukemmel ses,goruntu insanlik var onda
Ruh hali : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. Iyi11
takım : Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. 52636262xd8

MesajKonu: Geri: Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki.   Barış Kömürcüoğlu, ilk albümü 'İz' ile müzik marketlerdeki. EmptySalı Haz. 28, 2011 12:00 am

sessiz gemi gibi sarkilar yakisiyor sana muhtesem sesine senle konusmayi cok isterdim emailin olmali bilmiyorum. senin icin cok sey diliyorum adini soyledikde popstar demeden tanimalarini heryerden muhtesem sesini duymayi istiyorum hak etdiyin olman gereken yerde baskalari var niye cok mi iyi sesleri var bunlar bu dunya icin asil onemli olan ALLAHIN yanindaki yerin ALLAHA layik kul olmak ...bak senincin bunlari istiyorum (5kalp1nefes guzel ama tanitmak lazim cok klip lazim ama olmasada seni sevenler var ve devam ediyorlar)_ve iyi bi aileye sahip olmani isterim sevmeyini sevilmeyini cocuklarinla birlikte mutlu olmayi...layik olduguna inaniyorum subhesiz dogrusunu bilen ALLAHDIR. (bunlari okumani cok isterdim...eger okuduysa e ozaman nasil bilicemm)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-